Komenda Obwodu Podkarpacie ZS "Strzelec" zaprasza na wyprawę do Gruzji w terminie od 15-27 sierpnia 2012 r.

Używamy plików cookies, by nieustannie zwiększać komfort przeglądania naszej strony internetowej. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o zapoznanie się z dokumentem